سفيديه خورشيد که يک ذره گرما هم داره عاليه ... اما در هر حال نورش سرده .. منم

که يه کرگدن !

 

پ.ن : واضح بود؟

/ 15 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mehdi

من نفهميدم. البته الان نمی‌شه رو آی‌کيوی من زياد حساب کرد.

حاجی

جمله سوم که کاملاْ واضح و مبرهن بود بر ما !!!

بچه مخفی

واضح بود آقای می نی مال؟ فهمیدی؟ حالیت شد؟ دیگه از این واضحتر چی میخوای!؟

زروان

پوستِ زمخت و خاك آلودت / در لحظه‌ی ابهام / خورشيد را در آسمان مي‌رقصاند / گرچه نورش سرد ...

آنارکو

مثل تصاويری که روانپزشک به بيمار نشون می ده! شما داری به خواننده می گی: تعبير کن تا منهم بشناسمت!!

ساسان . م . ک . عاصی

خب! صادق باید بود دیگه(مخصصوصا حالا که گفتید یه مطلب طولانیمو خوندین.باور کنید جدی و صادقانه می‌گم این خودش برام کلی جالب بود) اما مطلب شما.خب صادقانه اینکه اصلا تصور نمی‌کردم شما انتظار داشته باشید اون چیزی رو که شما فکر می‌کردید من خواننده هم بفهمم.جذابیتش برای من در این بود که یک تصویر می‌دیدم که می‌تونستم هر برداشتی ازش بکنم. خیلی پر از تخیل.مسئله این نیست که درک نوشته‌تون سخت باشه. مسئله اینه که نوشته شما آدم رو مجبور نمی‌کنه حتما موضوع خاصی رو بفهمه. آدم در برداشت آزاده.بخشی‌ش هم که کدهای کاملا شخصی شماست و قرار نیست من خواننده ناشناس بفهمم.مثلا کرگدن برای شما قطعا مفهوم خاصی داره و برای من مفهومی احتمالا سراسر متفاوت با مفهوم شما.من حین خوندن متن شما مفهوم خودم رو مورد استفاده قرار می‌دم و حس خودم رو نسبت به آفتاب و...

ساسان . م . ک . عاصی

پس باید جواب بدم واضح بود برای خودم ولی به احتمال زیاد من خواننده مفهوم موردنظر شما رو نگرفتم. احتمالا چون شما نقاشید و به زعم من خوب هم بلدید با واژه‌ها نقاشی بکشید بی اون که خواننده رو مجبور کنید به رفتن به مسیری خاص(چه جالب!یادداشت من از یادداشت شما طولانی‌تر شد.من نقاش مزخرفی بوده‌ام همیشه!) اما انصافا فکر کنم خیلی صادقانه جواب دادما!سرخوش باشید.

نقطه الف

نورهای کوچک به کرگدنها جواب نمی دهد...ولی سردی زود جواب می دهد...اگر گفتيد چرا!...(واضح بود؟)...راستی اون تحديد پايين تهديد است...خواندن اين کوتاهک ها هم حس خودش را دارد...هميشه خوب باشيد:)

vafa

سلامون اليکوم!! خوبی تو؟؟؟؟؟؟ ج.پ.ن: اصلا واضح نبيد.

علی کوچیکه علی بونه گیر

نه آنچنان !