می خوام برم لزبين بشم تا حاله اين زناييو که اين طوری گشادو خود خواهانه تو تاکسی می

شيننو بگيرم.

/ 25 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بچه مخفی

در ضمن بقول اون يارو/... با اينکه لز نيستم اما لز ها رو دوست دارم... امام بچه مخفی:)) بابای:)

بچه مخفی

راستی در مورد شعرای بالای متنام... خب نه... تقريبا ميشه گفت ربطی به متن هام نداره.. فقط چون قشنگن مينويسمشون... لطفا برداشت بد نفرماييد:) بابای اگين:)

margarita

نگار جون ديگه کاری نبود؟اين زنا اينقدر بو می دن که فکر می کنن از اين عطرهای مشهدی بايد فقط باسه شوورشون استفاده کنن.بوی پياز داغ و عرق ترشيده و شير مونده و چادر تف مالی شده را می کنن توی بينی آدم های آلرژيکی مثل من و شرع مبين رو به جا ميارن!آها يادم اومد آروغ سير هم می زنن.يه تی شرت مشکی هم تنشونه که وقتی باد به چادر می زنه ....اون بوها رو با خودش به جاهای دور می بره!

margarita

در آلمان طی يک فرايند از گه آب آشاميدنی تهيه می کنن.من خودم ديدم که پژوهشگره آب رو خورد!تازه عروسکم هم بغلم بود اما چون حالس به هم می خورد روی چيشاشو گرفتم که نبينه!

ahmad

خوب من که رابطه اين کامنت آخر رو با اين جريان اخير نفهميدم

-

نگار خانم منظورتون چی بوده؟؟؟!!!!!!

negar

دو حالت که بيشتر نداره....شما يکيشو حدس زدين..اشتباه بود.خب اون يکيشه ديگه.

ا-هومت

يه چوه‌س خالو آيم شيت که‌ين

ا-هومت

يعنی اينکه : اين چيه دايی ، آدم رو ديوانه می‌کنين

یه رهگذر

سلام ... فکر می کنی هر کدوم از ما . چقدر خودمونو شناختيم ؟............ می گويم : اصلآ خودمونو نشناختيم ..... آره اصلآ ...........برخلاف اینکه فکر می کنیم خیلی نسبت به خودمون شناخت داریم . ولی ابدآ اینطور نیست ...... ما اگر صادقانه با خودمان ارتباط برقرار کنیم ..... تازه در می یابیم آنچه در مورد خودمون می دونستیم یه خطای محض بوده ....... چرا که ماهیت ما ، و هویت اصیل ما چیزدیگریه .....شخصیت واقعی ما چیز دیگریه ........ و شناخت ما نسبت به خودمون و فعل و حرکت و زندگی مان چیز دیگریست ......... یعنی. اندیشه ما نسبت به شخصیت واقعی و حقیقی مان دقیقآ عکس آن است ...........آیاتا کنون در این مورد فکر کرده اید؟...........